Aktualności

Nagrody dla czytelników

Z okazji Tygodnia Bibliotek rozlosowaliśmy nagrody dla czytelników, którzy Nas odwiedzili.
W kategorii dla dorosłych wygrała Pani Lucyna Filipczak.
W kategori dla młodzieży wygrała Natalia Choma.
W kategori dla dzieci wygrał Maciej Szybiak. Wszystkim zwycięzcą gratulujemy i zachęcamy do odwiedzania naszej Biblioteki.

Czytaj więcej »

Znajdziesz mnie w bibliotece

“Znajdziesz mnie w bibliotece”:- pod takim hasłem przebiega tegoroczny Tydzień Biblitek, który trwa 8-15 maj a rozpoczyna się
Dniem Bibliotekarza i Bibliotek.
Święto obchodzone jest od 1985 roku w całej Polsce. Zostało zainicjowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Tydzień Bibliotek to okres, w którym biblioteki otwierają się jeszcze bardziej na swoich użytkowników poprzez organizację okolicznościowych wydarzeń: pasowanie najmłodszych czytelników, organizację konkursów i szkoleń, przedstawiania najciekawszych pozycji książkowych. Tydzień bibliotek to okazja do promocji czytelnictwa. Dziękujemy naszym Czytelnikom za ich przyjaźń i miłość do książek:))

Czytaj więcej »

KONKURS

REGULAMIN KONKURSU „Znajdziesz mnie w Bibliotece ”plakat promujący bibliotekę.
FACEBOOK z dnia 26.04.2021r.

Czytaj więcej »

Cyfrowe GOK-i II etap

Już 13 marca startuje II etap projektu „Cyfrowe GOK-i” etap ten będzie polegał na szkoleniu 8 osób (dzieci i młodzież) z terenu naszej gminy 10-18 lat w wymiarze 30 godzin lekcyjnych realizowanych w ramach zajęć dodatkowych.
Zajęcia te prowadzone będą przez trenerów posiadających odpowiednie kwalifikacje przy współudziale pracowników biblioteki uczestniczących w projekcie.

Czytaj więcej »