Aktualności

Nowy projekt Cyfrowe GOK-i

W ramach podpisanej umowy pomiędzy GBP w Jaworniku Polskim
a Fundacją VCC z Lublina, biblioteka wzbogaciła się o 5 nowiutkich przenośnych komputerów. „ Cyfrowe GOK-i w podregionie przemyskim” to projekt realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa, Oś piorytetowa: III. Cyfrowe kompetencje społeczeństwa Działanie: 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej. Celem projektu jest podniesienie kompetencji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych ośrodków kultury oraz dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat na terytorium RP w pod obszarze przemyskim poprzez szkolenia stacjonarne grupowe które będą realizowane w przyszłym roku oraz zajęcia praktyczne prowadzone przez trenera.

Czytaj więcej »

KATALOG BIBLIOTEKI

Z przyjemnością informujemy, że Gminna Biblioteka w
Jaworniku Polskim posiada już internetowy katalog książek w, którym można wyszukać interesujące czytelnika pozycje. Katalog jest ciągle uzupełniany i
uaktualniany. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom
czytelników kolejnym krokiem będzie możliwość rezerwacji książek przez internet. Zapraszamy do korzystania i sprawdzania czy książka która Państwa interesuje jest w naszym księgozbiorze.

Czytaj więcej »

Zamknięcie instytucji kultury od 7 do 29 listopada!

W związku z bardzo dużym wzrostem zachorowań Premier Mateusz Morawicki ogłosił zamknięcie instytucji kultury
od 9 do 29 listopada

Rekomenduje się telefoniczny kontakt z biblioteką

GBP w Jaworniku Polskim 16 651 41 92

Biblioteka w Hadlach Szklarskich 785 229 972

Biblioteka w Manasterzu 16 642 32 27

Biblioteka w Hucisku Jawornickim 16 651 41 92

Czytaj więcej »

Uroki Ziemi Jawornickiej

Stowarzyszenie Pań w Hucisku Jawornickim wydało folder turystyczny “UROKI ZIEMI JAWORNICKIEJ” w ramach realizacji zadania projektu granatowego pn: “Promocja potencjału turystycznego obszaru LGD” Pogórze Przemysko – Dynowskie.

Czytaj więcej »