Aktualności

Cyfrowe GOK-i II etap

Już 13 marca startuje II etap projektu „Cyfrowe GOK-i” etap ten będzie polegał na szkoleniu 8 osób (dzieci i młodzież) z terenu naszej gminy 10-18 lat w wymiarze 30 godzin lekcyjnych realizowanych w ramach zajęć dodatkowych.
Zajęcia te prowadzone będą przez trenerów posiadających odpowiednie kwalifikacje przy współudziale pracowników biblioteki uczestniczących w projekcie.

Czytaj więcej »

Nowy projekt Cyfrowe GOK-i

W ramach podpisanej umowy pomiędzy GBP w Jaworniku Polskim
a Fundacją VCC z Lublina, biblioteka wzbogaciła się o 5 nowiutkich przenośnych komputerów. „ Cyfrowe GOK-i w podregionie przemyskim” to projekt realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa, Oś piorytetowa: III. Cyfrowe kompetencje społeczeństwa Działanie: 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej. Celem projektu jest podniesienie kompetencji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych ośrodków kultury oraz dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat na terytorium RP w pod obszarze przemyskim poprzez szkolenia stacjonarne grupowe które będą realizowane w przyszłym roku oraz zajęcia praktyczne prowadzone przez trenera.

Czytaj więcej »

KATALOG BIBLIOTEKI

Z przyjemnością informujemy, że Gminna Biblioteka w
Jaworniku Polskim posiada już internetowy katalog książek w, którym można wyszukać interesujące czytelnika pozycje. Katalog jest ciągle uzupełniany i
uaktualniany. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom
czytelników kolejnym krokiem będzie możliwość rezerwacji książek przez internet. Zapraszamy do korzystania i sprawdzania czy książka która Państwa interesuje jest w naszym księgozbiorze.

Czytaj więcej »