Aktualności

Moja Twoja Nasza Biblioteka !

Tydzień Bibliotekarzy i Bibliotek to szczególny czas dla wszystkich, którzy pracują w bibliotekach ale również i dla czytelników. Zapraszamy do odwiedzin w naszych placówkach w Jaworniku, Hadlach Szklarskich, Manasterzu i Hucisku. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych zabawach w cytaty i tytuły książek. Wśród czytelników, którzy odwiedzą nasze biblioteki w Tygodniu Bibliotek zostaną rozlosowane nagrody książkowe, na półki trafią nowości wydawnicze z których warto skorzystać. Szczegóły naszych zabaw i promocji na stronie FB biblioteki. Zapraszamy :))

Czytaj więcej »

Akcja Żonkile

Biblioteka razem z kl. VI Szkoły Podstawowej w Jaworniku Polskim wzięła udział w tegorocznej akcji Żonkile, która odbywa się w rocznice powstania w getcie warszawskim. Młodzież rozdawała żywe i papierowe żonkile wśród społeczności uczniowskiej.

Czytaj więcej »

Czytanki z przedszkolakiem

Przedszkolaki lubią bajki.
Trwa akcja czytania bajek dla dzieci. W Przedszkolu Samorządowym w Hucisku czytamy bajeczki dzieciom oraz zapraszamy do wspólnego czytania rodziców. W oddziałach Przedszkola pod Jaworem bibliotekarka odwiedza dzieci i czyta im bajeczki w salach zajęciowych. Mamy nadzieję, że z nadejściem cieplej pogody przedszkolaki będą odwiedzać bibliotekę i słuchać bajeczek.

Czytaj więcej »

Warsztaty wielkanocne :))

W oczekiwaniu na święta biblioteka organizowała warsztaty wielkanocne dla dzieci. Dziękuję wszystkim za aktywny udział, piękne prace i zaangażowanie.
Podczas warsztatów wykonaliśmy kartki z życzeniami świątecznymi, które zostaną wysłane do przyjaciół biblioteki oraz kolorowe jajka faberge.

Czytaj więcej »